Awans na nauczyciela kontraktowego – wszystko, co musisz wiedzieć na zakończenie stażu

Część 1

Prawo oświatowe.

Część 2

Dokumentacja awansu zawodowego.

Awans na nauczyciela kontraktowego – wszystko, co musisz wiedzieć na zakończenie stażu

59 zł

O szkoleniu

Dzięki szkoleniu:

poznasz treść obowiązującego rozporządzenia dotyczącego awansu zawodowego i innych przepisów związanych z awansem zawodowym

dowiesz się, jak sporządzić plan rozwoju zawodowego i sprawozdanie z jego realizacji

otrzymasz wskazówki do przygotowania dokumentów po zakończeniu stażu

O szkoleniu:

Znajomość przepisów dotyczących awansu zawodowego nauczyciela obowiązuje każdego aktywnego pedagoga. Obecnie, w trakcie reformy systemu edukacji, nadążanie za zmianami prawnymi w Karcie Nauczyciela może nastręczać pewnych trudności. Z pomocą przyjdzie Ci nasze szkolenie – prowadzący szkolenie Waldemar Borowski zaprezentuje aktualną treść przepisów, a dzięki klarownej formie prezentacji przyswoisz je sobie bez najmniejszego problemu.

 

Prowadzący szkolenie wyjaśni obowiązujące zasady dotyczące awansu zawodowego nauczycieli-stażystów i przybliży sposoby dokumentowania przebiegu awansu zawodowego. Wiedza zdobyta podczas webinaru ułatwi Ci także opracowanie planu rozwoju zawodowego, sporządzanie sprawozdania z przebiegu stażu oraz przygotowanie dokumentacji po jego zakończeniu.

Szkolenie przeznaczone jest dla:

nauczycieli stażystów

opiekunów stażu

dyrektorów przedszkoli, szkół, placówek edukacyjnych

FAQs:

Kiedy uzyskam dostęp do webinaru?

Bezpośrednio po zakupie otrzymasz maila z dostępem do webinaru i linkiem do strony transmisji. Przed rozpoczęciem webinaru wyślemy Ci także maila z przypomnieniem.

Jakie materiały otrzymam w ramach webinaru?

W ciągu 14 dni roboczych od zakończenia webinaru otrzymasz dostęp do jego nagrania oraz ewentualne materiały dodatkowe od trenera. Przy uczestnictwie w płatnych webinarach otrzymasz także zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia – wyślemy Ci go w ciągu 10 dni roboczych na podanego w zamówieniu maila.

Czy mogę odtworzyć webinar po jego zakończeniu?

Tak, w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia webinaru otrzymasz dostęp do jego nagrania oraz ewentualne materiały dodatkowe od trenera. Do treści szkoleniowych możesz wrócić zatem później.

Jaki jest czas ważności dostępu do materiałów szkoleniowych?

Dostęp do materiałów otrzymujesz na okres 6 miesięcy.

Program

Webinar odbędzie się 04.06.2020 o godz. 19:30.

Część 1

Prawo oświatowe.

- analiza Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli - uregulowania w innych przepisach

Część 2

Dokumentacja awansu zawodowego.

- plan rozwoju zawodowego - sprawozdanie z planu rozwoju zawodowego - dokumentacja po zakończeniu stażu - praktyczne wskazówki do przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej