Microsoft Teams – zdalne nauczanie od podstaw

Część 1

Microsoft Teams - zdalne nauczanie od podstaw.

Część 2

Zajęcia praktyczne dla zainteresowanych: tworzenie zespołów, dodawanie uczestników, zadania i testy, sprawdzenie wiedzy.

Microsoft Teams – zdalne nauczanie od podstaw

59 zł

O szkoleniu

Dzięki szkoleniu:

poznasz możliwości Microsoft Teams

nauczysz się, jak tworzyć zespoły, dodawać zadania, testy, zdalnie sprawdzać wiedzę

nauczysz się tworzyć wideokonferencje

otrzymasz zaświadczenie MEN

O szkoleniu:

Microsoft Teams to narzędzie, która pozwala na sprawną pracę w zespole. Aplikacja oferuje szereg funkcjonalności, takich jak udostępnianie ekranu czy udostępnianie plików, dzięki którym prowadzenie lekcji zdalnej jest nie tylko proste, ale też efektywne.

 

Podczas webinaru, który poprowadzi Karolina Antkowiak, uczestnicy zapoznają się z aplikacją Microsoft Teams. W ramach części warsztatowej nauczą się, jak dodawać zespoły, tworzyć notatki, robić testy, organizować wideokonferencje. Zdobyta wiedza pozwoli w łatwy sposób poruszać się po Microsoft Teams i skutecznie wykorzystywać je w nauczaniu zdalnym.

Szkolenie przeznaczone jest dla:

nauczycieli

wychowawców

FAQs:

Kiedy uzyskam dostęp do webinaru?

Bezpośrednio po zakupie otrzymasz maila z dostępem do webinaru i linkiem do strony transmisji. Przed rozpoczęciem webinaru wyślemy Ci także maila z przypomnieniem.

Jakie materiały otrzymam w ramach webinaru?

W ciągu 14 dni roboczych od zakończenia webinaru otrzymasz dostęp do jego nagrania oraz ewentualne materiały dodatkowe od trenera. Przy uczestnictwie w płatnych webinarach otrzymasz także zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia – wyślemy Ci go w ciągu 10 dni roboczych na podanego w zamówieniu maila.

Czy mogę odtworzyć webinar po jego zakończeniu?

Tak, w ciągu 14 dni roboczych od zakończenia webinaru otrzymasz dostęp do jego nagrania oraz ewentualne materiały dodatkowe od trenera. Do treści szkoleniowych możesz wrócić zatem później.

Jaki jest czas ważności dostępu do materiałów szkoleniowych?

Dostęp do materiałów otrzymujesz na okres 6 miesięcy.

Program

ZAKOŃCZONY

Część 1

Microsoft Teams - zdalne nauczanie od podstaw.

Część 2

Zajęcia praktyczne dla zainteresowanych: tworzenie zespołów, dodawanie uczestników, zadania i testy, sprawdzenie wiedzy.