Angelika Perdek-Chabinowska

O wykładowcy:

Angelika Perdek-Chabinowska jest absolwentką Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, na której studiowała pedagogikę opiekuńczo-resocjalizacyjną. Ukończyła również studia podyplomowe z doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie.

Posiada bogate doświadczenie w pracy pedagogicznej i szkoleniowej. Pracowała jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, nauczyciel przedmiotów administracyjnych w szkole policealnej, doradca zawodowy, zarówno młodzieży, jak i dorosłych, a obecnie jest pedagogiem w szkole podstawowej. Od lat prowadzi kursy na kierowników i wychowawców wycieczek, a także szkolenia z umiejętności miękkich, technik uczenia się czy kodowania dla nauczycieli. Jest trenerem metod szybkiego czytania, efektywnego uczenia się. Pomaga również uczniom w pracy nad stresem czy asertywnością.

Regularny rozwój jest dla niej bardzo ważny, dlatego systematycznie się doszkala, biorąc udział w warsztatach dotyczących bajkoterapii, eksperymentów przyrodniczych czy nowoczesnych technik uczenia się. Dzięki temu może wzbogacać własny arsenał narzędzi szkoleniowych.
Jako trenerka stawia na aktywizację uczestników i pragmatyzm, starając się przekazywać wiedzę, którą można wykorzystać w swojej pracy.
Interesuje się psychologią rozwoju i podróżami. W wolnych chwilach najchętniej czyta literaturę poświęconą psychologii pozytywnej, a następnie stara się wcielić ją w życie.

Doświadczenie:

absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie

ukończyła studia podyplomowe z doradztwa zawodowego w Wyższej Szkole Nauk Pedagogicznych w Warszawie

trener metod szybkiego czytania i efektywnego uczenia się

prowadzi szkolenia dla nauczycieli