Radosław Śliwka

Nauczyciel

Szef Działu Szkoleń dla Nauczycieli ODN Edumaster, lektor języka angielskiego.

O wykładowcy:

Radosław Śliwka to specjalista, który o interaktywnych platformach szkoleniowych wie praktycznie wszystko. Wie, jak je tworzyć, rozwijać i doskonalić, by jak najlepiej spełniały swoją użytkową funkcję.

 

Jest absolwentem Wydziału Nauczania Języka Angielskiego Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach “Gallus”. Przez lata zdobywał praktyczną wiedzę z zakresu metod szkoleniowych, IT oraz biznesu, pracując jako lektor języka angielskiego, projekt menadżer, kierownik projektów oraz CEO. Tworzył strategie rozwoju, budował platformy e-learningowe i je nadzorował. Jako szef Działu Szkoleń dla Nauczycieli w ODN Edumaster jest odpowiedzialny za zarządzanie projektem szkoleń “na żywo” dla sektora edukacyjnego, zajmuje się także nadzorem nad rozwojem platformy z webinarami i wideoszkoleniami  oraz dba o jakość szkoleń.

 

Radosław Śliwka to człowiek, który stale się rozwija, poszerza swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje. Bierze udział w szkoleniach, wspiera swoją wiedzą projekty non-profit.

 

W wolnym czasie zgłębia tajniki IT. Jest fascynatem narzędzi analitycznych CAT/CAL  oraz komputerowego wspomagania nauczania i uczenia się.

Doświadczenie:

menadżer techniczny projektów edukacyjnych z wieloletnim doświadczeniem

specjalista od rozwiązań dla edukacji na urządzenia stacjonarne/mobilne

rozwija platformy edukacyjnej i tworzy content edukacyjny

prowadzi webinary z branży IT dla edukacji

lektor języka angielskiego