Rafał Cichoń

Nauczyciel

Nauczyciel, wykładowca, szkoleniowiec, pasjonat nowoczesnych technologii

O wykładowcy:

Rafał Cichoń posiada gruntowne wykształcenie z zakresu informatyki i przedmiotów technicznych. Jest absolwentem kierunku informatyka Uniwersytetu Rzeszowskiego, posiada tytuł Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji oraz uprawnienia instruktora Cisco Networking Academy i egzaminatora ECDL, nadawane przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. Wiedzę i umiejętności rozwijał podczas licznych szkoleń i kursów kwalifikacyjnych.
Nasz trener posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej. Od niemal 20 lat jest nauczycielem, wykładał również w Szkole Biznesu i w Podkarpackiej Szkole Wyższej.
Rafał Cichoń jest również cenionym szkoleniowcem: prowadzi szkolenia dla dyrektorów i nauczycieli (m.in. z zakresu polityki bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, prawa oświatowego, funkcjonowania szkoły), szkolenia informatyczne, a także szkolenia przygotowujące do egzaminów ECDL oraz Cisco Networking Academy.
Informatyka i nowoczesne technologie to jego pasje. Interesuje się także sztukami walki, a w wolnym czasie rusza w góry lub na rower.

Doświadczenie:

nauczyciel przedmiotów informatycznych z wieloletnim doświadczeniem

wykładowca

szkoli dyrektorów i nauczycieli

doradca metodyczny w Powiatowym Ośrodku Pomocy Rodzinie

Instruktor Cisco Networking Academy i egzaminator ECDL