Renata Szczepańska-Pradyszczuk

Psycholog.

Psycholog, psychoterapeuta i oligofrenopedagog z doświadczeniem w pracy terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

O wykładowcy:

Psycholog, psychoterapeuta i oligofrenopedagog z doświadczeniem w pracy terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

 

Renata Szczepańska-Pradyszczuk ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także liczne praktyki, staże oraz kilka kierunków studiów podyplomowych. Nieustannie rozwija i poszerza swoje kompetencje – obecnie uczestniczy w 4-letnich studiach podyplomowych z zakresu psychoterapii w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Jej bogate doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pełniła funkcję psychologa szkolnego, terapeuty w Zakładzie Medyczno-Opiekuńczym i poradni pedagogiczno-psychologicznej. Obecnie pracuje w Szpitalu Miejskim w Piekarach Śląskich, gdzie prowadzi diagnozę i terapię psychologiczną na Dziennym Oddziale Rehabilitacji, pełni też funkcję psychologa w Niepublicznym Przedszkolu Montessori. 

Doświadczenie:

prowadziła diagnostykę i terapie dzieci i młodzieży w Zakładzie Medyczno-Opiekuńczym

pełniła funkcję psychologa szkolnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudzie Śląskiej

prowadziła diagnostykę i terapię psychologiczną dzieci i młodzieży oraz poradnictwo psychologiczne dla rodziców w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

prowadzi diagnostykę i terapię psychologiczną na Dziennym Oddziale Rehabilitacji w Szpitalu Miejskim w Piekarach Śląskich

pełni funkcję psychologa w Niepublicznym Przedszkolu Montessori