Ucz online – skutecznie, ciekawie, bez wysiłku!

Platforma Edumaster

Szukasz gotowych materiałów do pracy zdalnej z uczniami? Chcesz zwiększyć zaangażowanie uczniów na lekcjach i efektywnie przekazać im wiedzę?
Platforma Edumaster to kopalnia materiałów interaktywnych i inspiracji na Twoje lekcje online. Umożliwia ona pełną interakcję z uczniami: grupę dla nich stworzysz za pomocą kilku kliknięć. Filmy edukacyjne pomogą Twoim uczniom podsumować wiedzę z danego zagadnienia. Interaktywne ćwiczenia, testy wykorzystasz do przeprowadzania sprawdzianów oraz zlecania zadań domowych. Co ważne, platforma przygotuje dla Ciebie gotowe szczegółowe raporty z ich wykonania.
Przygotuj uczniów do egzaminów bez wychodzenia z domu

Praktyczne narzędzia

Platforma Edumaster to szeroki wybór przykładowych arkuszy egzaminacyjnych. Pomogą one Twoim uczniom powtórzyć materiał i skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminu maturalnego.
Bogata oferta Edumaster wychodzi naprzeciw potrzebom nauczycieli wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych i każdego etapu nauczania – od edukacji wczesnoszkolnej po klasy maturalne. Wśród materiałów znajdziesz ćwiczenia i testy z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, historii, WOS, biologii, geografii.
Korzystaj z doświadczeń specjalistów Materiały zostały opracowane przez doświadczonych nauczycieli, egzaminatorów, ekspertów ministerialnych. Wszystkie treści odpowiadają wymaganiom określonym w podstawie programowej MEN i są zgodne z wytycznymi CKE. Obok wysokiej wartości merytorycznej materiały wyróżniają się także prostotą użytkowania.

Zobacz przykładowe materiały:

Kup gotowy zestaw dla całej szkoły lub tylko dla swoich klas: