nauka Uczymy, jak uczyć ciekawie i skutecznie

Dowiedz się więcej o Edumaster

Najstarsza polska platforma szkoleniowa - ponad 20 lat doświadczenia w szkoleniu pracowników oświaty.

30+

Doświadczonych wykładowców

Ponad 15000

Zadowolonych uczestników webinarów

24/7

Nauka w dowolnym miejscu i czasie

01. Praktyka i doświadczenie

Nasza misja

Działalność CDN Edumaster.pl realizuje 2 główne cele:
• podnosimy kwalifikacje pracowników oświaty, organizując szkolenia o wysokiej wartości merytorycznej i praktycznej, a jednocześnie
• optymalizujemy proces nauki dzięki wykorzystaniu nowych technologii.
Szkolenia przeprowadzamy przede wszystkim zdalnie, zarówno w formie livestreamów, jak i wideoszkoleń przeznaczonych do odtwarzania w dowolnym miejscu i czasie. Doświadczeni wykładowcy i trenerzy przekazują wiedzę w ciekawej, przystępnej formie, odwołując się przy tym do bogatych własnych doświadczeń.
02. Lider na rynku edukacji

CDN Edumaster.pl

Działalność Centrum Doskonalenia Nauczycieli Edumaster.pl wynika wprost z 30-letniego doświadczenia edukacyjnego podmiotów: CNJA Edukacja, Centrum Edukacyjnego IDEA oraz Wydawnictwa IDEA sp.z.o.o.
W działalności CDN Edumaster.pl wykorzystujemy wiedzę pozyskiwaną bezpośrednio od nauczycieli i dyrektorów szkół oraz najwyższej jakości e-materiały edukacyjne i narzędzia dostępne na platformie elearningowej Edumaster.
03. Zajęcia i warsztaty

Co obok Edumaster?

Poza solidną bazą wiedzy oferujemy także gotowe materiały edukacyjne do wykorzystania na lekcjach: zestawy ćwiczeń, filmy, testy czy arkusze egzaminacyjne dla wszystkich przedmiotów i szkół wszystkich stopni. Pod marką Edumaster dla dzieci organizujemy natomiast dodatkowe zajęcia i warsztaty dla uczniów. Zajęcia te znakomicie uzupełniają szkolną naukę: rozwijają kreatywność i wyobraźnię, pokazują, jak stosować zdobytą wiedzę i umiejętności w codziennym życiu.